Полтава готується розпочати опалювальний сезон

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/AJarLiS_hWxvQ

І хоча за прогнозами синоптиків трапиться це ще не скоро, відповідальне за тепло в домівках комунальне підприємство «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» готове зустріти хОлоди у всеозброєнні.

Поступове зниження температур та золоте листя на деревах нагадує полтавцям, що незабаром розпочнеться сезон холодів, а разом з ним – і опалювальний. До нього, розповідає очільник «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» Володимир Чернявський, підприємство традиційно розпочало підготовку завчасно – одразу по закінченню попереднього.

/Володимир Чернявський, генеральний директор ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

За ці 6 місяців ми виконали значний обсяг робіт. Станом на сьогоднішній день - майже 100-відсотково. Виходячи з тих планів, які ми визначили. На сьогоднішній день у нас всі котельні готові до роботи в опалювальний сезон/

Нині, продовжує Володимир Чернявський, «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» закінчує ремонт і заміну всіх теплових мереж, які знаходяться на балансі підприємства. Вже найближчими днями будуть проведені пробні запуски котелень, щоб остаточно переконатися в їх готовності до опалювального сезону. Серед інших запустять і реконструйовану котельню «Сакко-19».

/Олег Баюн, заступник генерального директора з експлуатації ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

Котельня наразі укомплектована новими котлами «Wolf» з пальницями Вайс Хаупт. На ці котельні до цього часу знаходилися котли НІІСТУ-5 М, які вже не тільки морально, але й технічно застаріли/

Тепер котельня «Сакко», яка обслуговує так звані бюджетні сфери - дитячий садок, школу, училище, а з цього опалювального сезону до неї підключиться і житловий будинок (який раніше знаходився на балансі міського комунального підприємства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО») буде працювати в автоматизованому режимі. Крім того, нове обладнання дасть змогу економити енергоносії - електроенергію, газ та воду. Подібні модернізації проводяться і на інших котельнях підприємства.

/Олег Баюн, заступник генерального директора з експлуатації ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

Кожного року реконструюємо 2-3 котельні. Ця - одна з них. Є ще котельня по вулиці Павленківській, є котельні, на яких в даний час вже закінчуються реконструкції - Першотравнева, 24, котельня на Фрунзе, 124 із заміною пальниць. Всі інші роботи ми плануємо закінчити до початку опалювального сезону/

Розпочнеться ж останній традиційно, коли середньодобова температура повітря протягом трьох днів не перевищуватиме 8 градусів за шкалою Цельсія.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію