На Полтавщині працюють одні з кращих лісових господарств України

Про це заявив голова Державного агентства лісових ресурсів України Віктор Сівець, який сьогодні у рамках робочого візиту відвідав передові лісництва Полтавської області.

Після відвідування Рівненської, Івано-Франківської, Львівської, Херсонської областей та Криму очільник Державного агентства лісових ресурсів Віктор Сівець з робочим візитом завітав до Полтавщини. Тут посадовець відвідав кращі лісгоспи та лісництва регіону. Говорить: області є чим пишатися.

/Віктор Сівець, голова Державного агентства лісових ресурсів України

Ми сьогодні побачили гарну лісову дорогу, ми побачили гарні культури дуба, які посаджені три роки назад, рік назад. Це свідчить про те, що там, де ми зрубали ліс, ми ще більше висаджуємо лісів/

Взагалі насадження нових лісів, продовжує Віктор Сівець, – один з провідних напрямів у діяльності Державного агентства лісових ресурсів. Крім того, наголошує спеціаліст, полтавські лісівники у своїй діяльності застосовують передові технології: це і 8 камер відеоспостереження, і електронний облік деревини, і будівництво лісових доріг. Всі ці досягнення, зазначає Віктор Сівець, можливі тільки за умови плідної співпраці з місцевою владою. Тому, вважає, цей досвід на озброєння можуть взяти й інші області України.

/Віктор Сівець, голова Державного агентства лісових ресурсів України

Їм в першу чергу треба повчитися тому, як вони працюють з місцевою владою, з ОР, з ОДА. Тому що дуже великі кошти виділяються з місцевого бюджету на розвиток лісового господарства. І іншим областям треба вчитися/

Після Полтавщини голова Державного агентства лісових ресурсів планує відвідати чергову область. Першою у списку – Сумщина.

Стрічка новин