15 школярів з Німеччини оселилися у полтавських родинах

Цими днями до Полтави прибуло 15 школярів з Німеччини. Упродовж 2-х тижнів закордонні гості будуть жити у полтавських родинах, знайомитися із нашим містом та відвідають столицю. А наші школярі, у свою чергу, – підтягувати німецьку та готуватися до подорожі на землі Фільдера.

Наступного року виповнюється 25 років з дня підписання договору про співпрацю Полтави із містами Фільдера (Німеччина).

/Світлана Порохня, заступник Полтавського міського голови

Хочеться відзначити, що за ці роки відбулося дуже багато офіційних зустрічей, було здійснено обмін творчими колективами, спортивними командами, здійснювався обмін у галузі медицини. Але, звичайно, пріоритетом і найважливішим для нас є те, що в нас здійснюється обмін учнями/

От і цього року, продовжує Світлана Порохня, традиційно на початку вересня до Полтави прибули німецькі школярі. Серед них і Тобіас. Він в Україні вперше, але, говорить, вже сповнений приємними враженнями.

/Тобіас, приїхав по обміну

Я вперше в Україні, в Полтаві, дуже красиве місто, мене дуже гостинно, сердечно прийняли, мені все сподобалось/

У Полтаві Тобіас буде жити у родині 9-класниці Єлизавети, яка потім поїде в гості до нього. Дівчинка, каже, цьому дуже радіє, адже перед власним від'їздом до Німеччини підтягне знання мови, спілкуючись із її носієм.

/Єлизавета Лепешко, учениця 9 класу Полтавськоїа спеціалізованої школа №3

Ще ніколи не їздила, не була за кордом взагалі, це буде вперше. Вже готуємося, ще трішки вивчити німецьку, і все буде просто ідеально/

Але до того, як наші учні відправляться закордон, вони мають влаштувати достойний прийом своїм гостям, познайомити із нашими традиціями та звичаями. Також для німецьких школярів підготували екскурсії найвизначнішими місцями Полтави та подорож до столиці України – міста Києва.

Стрічка новин