19 вересня православна церква згадує чудо Архістратига Михаїла

У народі цей день називають Михайловим чудом. За переказами, цього дня не слід перетруджуватися, а ще – говорити тільки правду і милувати убогих. За віруваннями, Михайло відводить душі померлих на небо і зважує на терезах їхні добрі й погані вчинки. Чи вірять у диво полтавці та як слід правильно сприймати це свято – дивіться далі.

19 вересня православна церква згадує чудо Архістратига Михаїла. За переказами, у місті Хонех, у Фрігії, архангел врятував від зруйнування церкву – повернув у протилежний бік воду, якою мало її затопити. У народних віруваннях святий Михайло – воїн-захисник знедолених і немічних, а також суворий суддя, який відводить душі померлих на небо і зважує на терезах їхні добрі та погані вчинки.

Священнослужителі говорять, що під чудом у святі Архангела Михаїла необхідно розуміти спасіння людей.

/Василь Фазан, священик

Мабуть, для кожного з нас це згадка про те, що наша молитва, з якою ми звертаємось до Бога, завжди почута. Кожному із нас нагадую, що ми у своїх молитвах повинні просити допомоги у справжньому духовному житті, милості Божої, злагоди, розуміння і, найголовніше, щоб Бог дарував кожному чисту віру, чисте серце і можливість духовного вдосконалення/

Полтавці, із якими ми спілкувалися, запевнили, що вірять у чудеса. Щоправда, в їх розумінні дива – приземлені.

/Бліци полтавців

- Все життя - із чудес: чудеса різні бувють

- Найголовніше, напевне, щоб з твоєю сім'єю все добре було, а чудеса – це так, як казка

- Вас побачив – і це вже чудо

- Що б я хотів, щоб зі мною трапилося? Виграти мільйон доларів у лотереї і щоб вони були мої. Я б витратив їх на дружину і на себе.

- У мене є мрія – потрапити на матч Челсі - Манчестер Юнайтед, і я для цього заробляю гроші

-Як правило, чудеса ми не помічаємо. Народження дитини – це ж чудо? Ось осінь, сонечко – це теж чудо/

Стрічка новин