Дітей оздоровили більше, ніж минулоріч, до того ж обійшлось без масових харчових отруєнь

Такі підсумки літнього оздоровлення підбили сьогодні на апаратній нараді в облдержадміністрації. Більше про питання, розглянуті на порядку денному, – далі у випуску.

Хід процесу інвентаризації земель – із цього питання почалася апаратна нарада в облдержадміністрації. Фахівці на зібранні зазначили: працюють за 2-ма напрямками: інвентаризація земель в межах населених пунктів і несільськогосподарських – поза їх межами. Стосовно останнього, на даний час проінвентаризовано майже 80% від загальної площі.

/Євген Кусяка, начальник ГУ Держкомзему у Полтавській області

Так площа земель проінвентаризованих в межах населених пунктів вцілому по Полтавській області складає 221 тисяч га – це 52% від загальної кількості. Це при тому, що середній показник по Україні – 65,2%/

На три чверті проінвентаризували землі громадян, більше 60-ти % – землі закладів, установ і організацій, найменше – землі запасу. Губернатор області Олександр Удовіченко дав відповідне доручення надалі відпрацьовувати це питання у робочому режимі.

Стосовно другого питання – підсумків оздоровлення полтавської малечі у поточному році, зазначалось на зібранні, – спрацювали без збоїв.

/Наталія Шкоденко, начальник відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської облдержадміністрації

Охоплено оздоровленням та відпочином 75 тисяч 948 дітей – це складає 59,6% від загальної кількості і на 3,3% більше, ніж в році минулому/

На оздоровлення та відпочинок малечі в цьому році, продовжує Наталія Шкоденко, було витрачено 64,5 млн. гривень – цифра на 4 млн. більша, ніж у 2011-му. Серед основних надбань цьогорічної оздоровчої кампанії називають поступовий перехід до рівного співвідношення оздоровлення та відпочинку малечі і недопущення масових харчових отруєнь.

Стрічка новин