Для полтавських школярів «Молоді регіони» організували рибний день

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/5mGHvUu1gPD9e

Дендропарк, ставок, ловля риби і, звичайно, смачна юшка – запорука безвідмовно найкращого відпочинку на природі. Свіжим повітрям у Полтавському парку дихали і наші журналісти.

У Полтавському дендропарку триває низка заходів у рамках проекту «Облаштовуємо дендропарк разом», що реалізується під патронатом секретаря міської ради Оксани Деркач.

/Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

Основна мета полягає в тому, щоб якомога більше полтавців, дітей побували в цьому місці, полюбили його і приїжджали сюди відпочивати, бо з'ясувалося, що люди, які приїжджали сюди колись, років 20 тому, в Дендропарк, тут не бувають/

І даремно, продовжує Оксана Деркач, бо можливості у Полтавського дендропарку, за її словами, просто безмежні. Тут регулярно проводяться суботники, сворюються нові спеціально призначені місця для відпочинку, для дітей та дорослих, людей з обмеженими можливостями, влаштовуються екскурсії та ряд інших заходів. Цього разу у дендропарк запросили місцевих школярів – провести час із задоволенням та користю – на турнір зі спортивної риболовлі.

/Бліци

– Зловив дві рибки. Я люблю рибалити. Рибна ловля – це моє хоббі

– Відпочинок добрий. Сподобалося, що на свіжому повітрі. Сонечко, погода хороша, немає дощу

– Мені подобається цей відпочинок. Люблю дуже ловити рибу/

Одні наловили менше, інші – більше, але потрудилися на славу, звісно, всі. А за хорошу роботу, як годиться, – і добра винагорода: переможцям змагань – сертифікати на придбання рибацького спорядження, приємні подарунки для всіх учасників та ще один сюрприз.

/Дмитро Мацевич, активіст ГО «Молоді регіони», директор «Гільдії кулінарів Полтавщини»

Сьогодні акція у нас рибна, діти ловлять рибу, ми знаходимося в Дендропарку, на природі, ми вирішили пригостити і приготували для них нашу польову юшку/

Спробувати свої сили у риболовлі та поїсти смачну юшку цього разу змогли полтавські школярі. Вони не перші і не останні – обіцяє Оксана Деркач. Адже цікаві заходи для полтавців у рамках акції «Облаштовуємо дендропарк разом» тривають.

/Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

Низка таких заходів, поки тепло, поки сонечко, поки лагідна така погода, осінь, ми будемо проводити для того, щоб люди отримували задоволення. А дітей не тільки привчали не любити природу, а також давали їм можливість подихати свіжим повітрям, враховуючи те, що вони вже почали навчання/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію