Полтавський міський будинок культури вітав тих, хто шукає собі хобі чи заняття до душі

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/1W3spFV0gPAVq

Ювілейний 55 День відкритих дверей у незвичайному форматі відвідали і наші журналісти.

Маленькому Микиті – тільки 2,5 роки, але батьки вже хочуть віддати його до якогось гуртка. От тільки поки не визначилися, до якого саме.

/– Плануємо. Фубол. Танці. Ще не визначилися, але є схильності

– Мама хоче на футбол, а тато – на танці?

– Ні, навпаки, тато – на футбол, мама – на танці. Спробуємо і те, і те, а там – сам визначиться/

На допомогу батькам, які теж опинилися у подібній ситуації, як Руслан та Світлана, щороку Полтавський міський будинок культури влаштовує день відкритих дверей: щоб познайомити полтавців із своїми колективами, допомогти визначитися із вибором та запросити до занять.

/Леся Овчиннікова, директор Полтавського МБК

Наші колективи вийшли цього року на досить високий рівень і міжнародні, і всеукраїнські фестивалі, конкурси, змагання, принесли такі результати, що ми просто не могли не назвати цей захід «Політ до зірок», бо кожна дитина – це зірочка/

Відтак, кожен відвідувач, який прийшов на День відкритих дверей, отримав наліпку у вигляді зірки як знак приналежності до творчої родини МБК та можливість подивитися на роботу колективів не тільки зі сцени, а, як-то кажуть, зсередини. Для цього організатори вигадали незвичайний формат заходу – «зіркова гримерка».

/Леся Овчиннікова, директор Полтавського МБК

Вирішили зробити таким чином, щоб поближче познайомити з нашими колективами. Відеозйомка відбувається в гримерній, і глядачі можуть побачити, як колективи готуються до виступу. А після цього цей же колектив виходить і показує свої вміння безпосередньо на сцені/

Тож після концерту, вже попередньо визначившись, гості заходу могли поближче поспілкуватися із гуртківцями та колективами у танцкласах та кабінет закладу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію