У Полтаві під звуки середньовічної музики безпритульні тварини шукали нових господарів

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/OLqYOBZTgPCjT

Вже вп'яте Полтавська обласна зоозахисна організація «Право на життя» провел акцію «Хочу додому!», за допомогою якої безпритульні тваринки знаходять собі відповідальних господарів, а мешканці міста – чотирилапих друзів. Крім корисної справи – це також завжди цікавий захід для полтавців в самому центрі міста.

Ця незвична для сучаного вуха музика епохи Середньовіччя у Європі та її виконавці у відповідних костюмах привертають неабияку увагу пересічних полтавців – відвідувачів Сонячного парку. Люди зупиняються, щоб подивитися та послухати, а вже тоді помічають, що головними учасниками цього заходу, ініційованого благодійною зоозахисною організацією «Право на життя», є зовсім не група майстрів реконструкторів Середньовіччя, а безпритульні тварини, які шукають кращої долі. Акція «Хочу додому!» проводиться у Полтаві вже вп'яте і за цей час близько 20 чотирилапих знайшли собі дім та відповідальних господарів.

/Аліна Руденко, арт-координатор БО «Право на життя»

Віддали відповідно під договір, заключений між господарем і нашою організацією, для того, щоб ми були спокійні про його подальшу долю/

Та навіть ті, хто міг забрати пухнастих улюбленців додому, також внесли свою частку у добру справу. Дорослі допомагали грошима (під час заходу проходив збір коштів на стерилізацію та догляд за безпритульними тваринами), а діти долучилися до акції, створивши малюнки з тваринами.

/Вероніка, переможниця конкурсу малюнку

Я намалювала пташок, котика, квіточки та собачку/

За це маленькі небайдужі художники отримали подарунки та почесні грамоти зоозахисної благодійної організації.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію