На Семенівщині під час полювання неповнолітній юнак отримав вогнепальне поранення

На Семенівщині під час полювання неповнолітній травмував себе в плече. Як встановили правоохоронці, батько залишив рушницю без догляду, а 15-тирічний юнак тим часом вирішив повправлятися у влучності. Вийшло досить невдало.

Ввечері близько 19-ї години поблизу села Вереміївка Семенівського району неповнолітній хлопець перебував разом з батьком на ставку.

/Григорій Здор, інспектор дозвільної системи Семенівського РВ УМВС України в Полтавській області

Батько приїхав полювати, а хлопець – зловити ряски для домашньої птиці. Потім батько на деякий час відлучився і пішов до автомобіля/

В цей час хлопець здійснив необдуманий постріл з батьківської мисливської двоствольної рушниці. Із пошкодженням лівого плечового суглобу, венно-судинної системи, сухожилля та кістки плеча юнака доправили до Семенівської центральної районної лікарні.

/лікар Семенівської ЦРЛ

Стан хлопця, коли його привезли, був складний. Нині після того, як ми прооперували, він буде доставлений до обласного центру на долікування/

Рушницю вилучено. За порушення правил перевезення вогнепальної зброї на батька пораненого хлопця складено адміністративний протокол за статтею 191 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу від трьох до п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян з оплатним вилученням зброї і бойових припасів або без такого.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію