Від 500 до 1500 гривень отримають студенти-переможці конкурсу, ініційованого Полтавською обласною радою

«Від студентського самоврядування – до самоврядування громад» – конкурс студентських наукових робіт, заснований Полтавською обласною радою. Для влади – це ще один спосіб формування активної громадської позиції молоді, а для конкурсантів – чудовий спосіб отримати достойну винагороду за власні знання та наукові пошуки.

Молодь завжди знаходиться в авангарді спільного розвитку, чітко тримає руку на пульсі часу, виступає за прогресивні зміни, сповідує демократичні засади. Відтак, залучення студентської молоді до участі у суспільному житті, сприяння її суспільним ініціативам – один з дієвих засобів формування активної громадської позиції, вважають полтавські депутати-обласники. Тому щороку, із 2007, Полтавська обласна рада проводить конкурс наукових студентських робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад».

/Іван Момот, голова Полтавської обласної ради

Ми зацікавлені, щоб студенти, молодь, яка займається наукою, знали про діяльність Полтавської обласної ради. Це привід для того, щоб нам спілкуватися із студентами/

А для студентів – це, відповідно, спосіб продемонструвати свої знання. У роботах можуть бути висвітлені теми, які містять науково-теоретичні та науково-практичні дослідження з проблем місцевого самоврядування та побудови громадянського суспільства, як-то підвищення якості соціальних послуг, участь молоді у малому та середньому бізнесі, працевлаштування тощо. Найкращі роботи наукового та практичного спрямування будуть вміщені у збірник та опубліковані на сайті Полтавської обласної ради.

Минулого року на участь у конкурсі подали 45 робіт, 11 з яких стали переможцями. Цього разу влада хоче бачити ще більше досліджень.

/Іван Момот, голова Полтавської обласної ради

Ми зацікавлені, щоб якомога більше студентів взяло участь і направили свої роботи на цей конкурс. Чим більше буде робіт, тим більшою, я думаю, у нас буде можливість збільшити кількість премій і загальну суму премій/

Стосовно премій, розмір першої – 1500 гривень, другої – 1000, і третьої – 500 гривень. Тож, якщо ви теж хочете їх отримати, випробувавши свої сили та знання, обласна рада запрошує до участі у конкурсі. Роботи приймаються до 15 жовтня. Докладнішу інформацію про конкурс шукайте на сайті облради в рубриці «Творча майстерня».

Стрічка новин