Ялина, туя, ялівець – неповний перелік посадкового матеріалу, який вирощує «Полтавський лісгосп»

На площі майже 3 гектари зростає близько 60 видів деревних рослин. Побували на території цього розсадника і наші кореспонденти.

На території Державного підприємства «Полтавський лісгосп» розташовано три лісорозсадники. Так у Розсошенському лісництві знаходиться розсадник, який спеціалізується на вирощуванні декоративних культур. Тут застосовані новітні підходи до технологій вирощування рослин. В останні роки, розповідає директор Державного підприємства «Полтавський лісгосп» Олександр Холодний, у лісництві розширено асортимент декоративних рослин та збудовано три теплиці. В них застосовано сучасні методи вирощування декоративних культур.

/Олександр Холодний, директор ДП «Полтавський лісгосп»

Тепличне господарство обладнане дрібно-крапельною поливною системою - туманною установкою, яка робить туман, що дає можливість 90-100% робити приживлення посадкового матеріалу/

Розсошенський розсадник, продовжує Олександр Холодний, вирощує понад 60 видів декоративних рослин. В основному це хвойні дерева: ялина звичайна, ялина блакитна, різноманітні види туї та ялівця. Та є в розсаднику і листяні види: клени, каштани, берези, липи. Взагалі ж, відзначає Олександр Холодний, продукція, вирощена на полтавській землі, має свої переваги перед іноземними аналогами. Це і якість, бо рослини вже пристосовані до наших кліматичних умов, і цінова політика. Адже посадковий матеріал вже не потрібно експортувати з-за кордону.

/Олександр Холодний, директор ДП «Полтавський лісгосп»

Собівартість нашого матеріалу набагато нижча, ніж привозного. Цінова політика фактично на 20-25% дешевша, чим по всіх точках, які реалізують цей посадковий матеріал в місті Полтава/

На досягнутому, зазначає Олександр Холодний, розсадник зупинятися не збирається. У планах - вирощування трояндового господарства та залучення листяних привитих видів, таких як клени, акації, шовковиці, берези.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію