Цими днями своє професійне свято відзначають майстри ножиць та володарі гребінців

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/YktbiYYngPCuP

Мова – про перукарів. Їхня праця залишається на перший погляд непомітною, але уявити своє життя без відвідин салону краси чи перукарні просто неможливо. Коли виникла професія перукарів та які особливості роботи сучасних майстрів краси, дізнавалися наші журналісти.

Професійне свято перукарів прийнято відзначати у середині вересня. Хтось вітає майстрів 13, дехто 14. Проте кмітливі сучасні цирульники відзначають своє професійне свято разом з іншими представниками сфери послуг в День працівників торгівлі та побутового обслуговування населення в третю неділю березня. Утім, на сьогоднішній день професія перукаря вже давно перестала бути звичайною ремісничою. Щоб зараз працювати у цій сфері, потрібен творчий підхід, говорить майстер-перукар Наталія Орлянська.

/Наталія Орлянська, майстер-перукар

Людина повинна бути творчою, терплячою, постійно працювати над собою, тренуватися, не боятися виходити із зони особистого комфорту/

Простого бажання стати перукарем замало, говорить Наталя Орлянська. І ділиться секретами професійної майстерності.

/Наталія Орлянська, майстер-перукар

Людина повинна мати пристрасть, пристрасть до своєї роботи. І якщо вона буде любити свою роботу, тоді вона досягне успіху/

Шліфують майстерність у перукарській справі фахівці вже протягом тисячоліть. Адже перші професійні цирульники з'явилися ще в Стародавньому Єгипті. Вони обслуговували, головним чином, фараонів і їхніх дружин: фарбували, стригли волосся, споруджували складні зачіски. В давньоєгипетських перукарів були навіть спеціальні інструменти, що нагадують сучасні бритви і ножиці. А перші «салони» з догляду за собою з'явилися в Стародавній Греції. Там знатні пані могли привести в порядок свої волосся і нігті. Обов'язки сучасних перукарів також не обмежуються лише стрижкою та фарбуванням волосся. Модний на сьогоднішній день тренд – плетіння косичок.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію