Спеціальний уповноважений Прем'єр-міністра України Анатолій Толстоухов зустрівся із полтавськими студентами

Кількість ризиків техногенних катастроф у світі та в Україні свідчить про те, що вони і надалі будуть зростати. Тому, говорячи про національну безпеку, екологічна політика має бути пріоритетною для українців. Таке переконання висловив спеціальний уповноважений Прем'єр-міністра України Анатолій Толстоухов у четвер під час зустрічі із полтавськими студентами. Спілкування із молоддю пройшло у Національному технічному університеті.

Без регіонального зрізу неможливо будувати Україну, а без діалогу з громадськістю країна йтиме помилковим шляхом, вважає спеціальний уповноважений Прем'єр-міністра України Анатолій Толстоухов. У четвер він зустрічався зі студентами та викладачами Національного технічного університету, які представляють екологічні спеціальності, оскільки переконаний, що формувати навіть економічну політику уряд має, враховуючи екологічну складову. З іншого боку, певен радник, кількість техногенних катастроф у світі буде збільшуватись, а значить, уряд України має вважати екологію одним зі своїх пріоритетів. Так держави-члени СНД наступний рік вже проголосили роком екології, і Україна, переконаний Толстоухов, теж може зробити у цьому напрямку сутєві кроки. Втім, за певних умов.

/Анатолій Толстоухов, радник, спеціальний уповноважений Прем'єр-міністра України

Затвердимо постановою уряду концепцію сталого розвитку, якщо буде прийнято план дій, якщо Верховна Рада вже нового скликання підійде до обговорення і прийняття екологічного кодексу (а їх декілька проектів існує), якщо, скажімо, у наступному році буде введено звання Заслуженого еколога України/

Спілкуватися із молоддю Анатолію Толстоухову сподобалося, він розповів, що студенти його уважно слухали, адже він не навантажував їх цифрами, розмовляв то російською, то українською, а з прози переходив на поезію. Полтавським журналістам він також зацитував не один власний вірш.

/Анатолій Толстоухов, радник, спеціальний уповноважений Прем'єр-міністра України

Я хочу счастливым быть всегда,

Но у счастья есть свои законы:

Оно будто вешняя вода,

Но приходит и не бьет поклоны.

Тому давайте об'єднуватися, і тоді ми будемо відчувати, що так щастя і в повсякденному житті, і приносити його в політику, і дарувати нам більше щасливих миттєвостей/

Стрічка новин