У Полтавській митниці провели практичні заняття для студентів

Поєднати теорію із практикою, а ще – не лише відповісти, а й наочно продемонструвати відповіді на всі питання. У Полтавській митниці у вересні провели вже традиційне практичне заняття для студентів Полтавського університету економіки і торгівлі. Вигоду від такої співпраці вбачають обидві сторони.

Історія становлення митної справи загалом в державі і в Полтавському регіоні зокрема, завдання, які виконуються, особливості роботи митних підрозділів, законодавство, за яким працює контролюючий орган, все це – перша частина заняття для більш ніж 40-ка студентів Полтавського університету економіки і торгівлі. Цього разу – не у стінах рідного вишу, а як для вересня – традиційно на базі Полтавської митниці.

/Геннадій Романенко, начальник Полтавської митниці

Першу ціль, яку ми для себе поставили, – це підготувати фахівців митної справи, які в майбутньому прийдуть і будуть професійно виконувати свої обов'язки і ми вже зараз хочемо з ними контактувати, співпрацювати, пояснювати, показувати/

У студентів від такої співпраці – своя вигода. Певні: іще з першого курсу такі по-справжньому практичні виїзні заняття потрібні, аби одразу розуміти, що та професія, яку обрав, тобі до снаги.

/Анастасія Ярова, студентка 1-го курсу ПУЕТ

Для себе дізнатися, чи потрібно воно. Я думаю, буде цікаво, це для нас корисно, щоб потім ми ці знання застосовували у подальшій роботі, самовдосконаленні/

Проведення заняття в такій формі направлене, перш за все, на закріплення набутих знань, на поєднання теорії і практики, певні і митники, і викладачі вишу. Таким чином досягають спільної мети – якісно підготувати майбутніх асів своєї справи.

/Наталія Омельченко, завідуюча кафедрою експертизи та митної справи ПУЕТ

Це набір студентів, які тільки почали вчитися, фактично вони будуть виконувати всі ті нормативи законів, які в цьому році введено вперше. Розширено можливості форм декларування, подання декларації, розширення надання першого робочого місця, тобто, студенти вже можуть працювати як на митниці, так і на підприємствах, що здійснюють декларування/

В рамках заходу на митному посту «Лтава» Полтавської митниці студенти мали змогу ознайомитися з роботою кінологічної команди митниці, переглянути, як здійснюється процес митного оформлення вантажів та ознайомитись із роботою інформаційного терміналу.

Стрічка новин