Комунальники відкривають сезон штрафів за спалювання опалого листя

За подібне порушення правил благоустрою можна сплатити штрафів на загальну суму... близько 2-х тисяч гривень.

Із хат і присадибних ділянок повиносили, вулиці – захаращили. Так нині інспекція з контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста називає мешканців приватного сектору. Саме у них, діляться досвідом фахівці, стихійних сміттєзвалищ – найбільше.

/Сергій Шкурупій, головний спеціаліст інспекції по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста

Громадяни виносять непотріб і великогабаритне сміття на майданчики, де розташовані євроконтейнери, і там все складує, а це робити заборонено/

В інспекції навіть створили свій рейтинг тих майданчиків з євроконтейнерами, де люди складують непотріб (в тому числі великогабаритний) систематично. Крім того, планують їх і перевіряти регулярно і навіть робити своєрідні засідки на порушників. Нагадують: спалювати опале листя, згідно з діючими у місті правилами благоустрою, – теж зась. Слід укладати додаткові договори із КАТП-1628 на вивіз непотребу. Хто попадеться на порушенні, нагадують, може суттєво спорожнити свій гаманець за штраф.

/Сергій Шкурупій, головний спеціаліст інспекції по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста

Згідно з кодексом про адмінправопорушення накладаються штрафи. На фізичних осіб – розміром від 340-ка до 1360-ти гривень, на юридичних – від 840-ка до 1700 гривень/

Втім, в інспекції радять не прощатися зі своїми грошима, а зробити подарунок Полтаві до Дня міста – прибрати в рамках чинного законодаства.

Стрічка новин