Полтавські лісівники – у п'ятірці кращих в Україні

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Y1wzSNAbhWxtE

Сучасні технології впроваджують і в лісовому господарстві. Так Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства входить до п'ятірки кращих обласних управлінь в Україні по створенню нових лісів. Цього року вже близько 2-х мільйонів гривень виділено для реалізації цього завдання. Які ще здобутки мають лісівники Полтавщини, дізнавалися Юлія Іващенко та Олексій Гнипа.

Пріоритетний напрямок розвитку лісового господарства Полтавщини на сьогодні та на перспективу, зазначає начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Тараненко, – розширене відтворення природних рослинних ресурсів області шляхом збільшення площі нових лісів. Так для реалізації обласної цільової програми «Ліси Полтавщини до 2015 року» в області створено відповідну виробничу базу, а також розширено площу постійних лісових розсадників, де щорічно вирощується близько 15 мільйонів штук стандартного посадкового матеріалу.

/Юрій Тараненко, начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства

Лісистість Полтавщини потрібно підняти до плану 14-15%. На сьогодні ми перейшли 9%, а до цього було 8,6%. 6,5 тисяч гектарів нових лісів – це практично два лісництва повноцінних, і це вже той об'єм, яким гордиться Полтавщина/

Проблема не тільки Полтавщини, а й взагалі лісових господарств України, продовжує Юрій Тараненко, – лісові пожежі. На території ж нашої області цього року сталося лише 24 пожежі. В порівнянні з іншими регіонами, зазначає спеціаліст, це досить низький показник. Взагалі ж, порівнюючи проблеми України та закордонних країн, наголошує очільник управління лісового та мисливського господарства, в нашій державі ще зберігаються певні недоліки, які впливають на стан лісової культури населення.

/Юрій Тараненко, начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства

У європейських країнах більш бережно ставляться, там не запалюють, не розпалюють багаття, не поїдуть під знак, шлагбаум не зламають, рекреаційне місце після себе залишать охайним і чистим. В нас ще вважають, що це не наше. А воно ж наше! Екологія повертається бумерангом до кожного з нас/

Взагалі ж, підсумовує Юрій Тараненко, на користь природи в лісогосподарській галузі Полтавщини працює майже півтори тисячі чоловік. Середньомісячна ж заробітна плата одного працівника – 2670 гривень. Цього року цей показник зріс на 115 %.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію