Комунальники почали готувати водопровідні мережі до зими

Готуй сани влітку, чи, як мінімум, – на початку осені. Саме так відоме прислів'я у свїй роботі перефразовують фахівці обласного «Водоканалу». Працюють як на запланованих ділянках мереж, так і за заявками мешканців, аби взимку було менше аварійних моментів і поривів.

Перехрестя вулиць Нариманівської і Правди. Це – частина із запланованого на понеділок однієї із бригад «Полтававодоканалу». Роботи останнім часом, розповідають майстри, додалося. Все тому, що почали готуватися до зими.

/Павло Конвісар, майстер мереж водопостачання ОКП «Полтававодоканал»

3 бригади працюють по 3-м районам міста: Октябрський, Ленінський і Київський. І ще окремо працює бригада по аварійним ділянкам, і ще одна – по виявленню прихованих поривів. Це досить складно, оскільки ззовні пошкодження не видно/

Найбільша проблема зими, діляться досвідом комунальники, – переломи чавунних труб. Тому, аби аварійних ділянок взимку було якомога менше, нині працюють за 2-ма напрямками.

/Павло Конвісар, майстер мереж водопостачання ОКП «Полтававодоканал»

Заявки приймаються від мешканців плюс ми працюємо по тим планам, які у нас були по ремонту проблемних ділянок/

Загалом у різних районах міста проводяться гідравлічні іспити, перевірка слабких ділянок водопровідних мереж, ремонт і заміна там, де це необхідно. Час, який витрачають на той чи інший відрізок, – різний: можна вкластися у кілька годин, говорять «водоканалівці», а можна пропрацювати і кілька днів – все залежить від пошкоджень і характеру робіт.

Стрічка новин