Працівники податкової міліції ліквідували канал реалізації тютюнових виробів контрабандного походження

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/BFyeZoitgPDLo

У ході перевірки встановили: тютюнові вироби російського та білоруського походження замовлялися і доставлялися до міста кур’єрськими службами. А в подальшому реалізовувалися на територіях ринків, зупинках громадського транспорту та місцях скупчення людей. Більше про це - у наступному сюжеті.

Наприкінці серпня поточного року співробітники податкової міліції Полтавської області ліквідували незаконний канал збуту контрабандних тютюнових виробів іноземного та вітчизняного виробництва у місті Полтаві.

/Дмитро Скобельський, прес-офіцер УПМ ДПС у Полтавській області

Як встановлено у ході перевірки, незаконну реалізацію цигарок організував 32 річний місцевий мешканець. Тютюнові вироби російського та білоруського походження замовлялися і доставлялися до міста кур’єрськими службами. В подальшому тютюнові вироби реалізовувалися на територіях ринків, зупинках громадського транспорту та місцях скупчення людей/

У ході проведення оглядів місць зберігання тютюнової продукції та автомобілів, які використовувалися для транспортування контрафактного тютюну, працівники податкової міліції вилучили понад 60 тисяч пачок цигарок виробництва Росії, Молдови та Білорусії. Також співробітники виявили продукцію вітчизняного виробництва без марок акцизного збору та з марками акцизного збору, що мають ознаки підроблення на суму майже 600 тис. грн.

/Дмитро Скобельський, прес-офіцер УПМ ДПС у Полтавській області

На даний час проводиться подальша перевірка, вирішується питання про порушення кримінальної справи за ознаками ст.204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та ст.216 (незаконне виготовлення, підроблення, використання або збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного збору чи контрольних марок)/

Наразі встановлюються джерела надходження контрабандної тютюнової продукції на територію України. За рахунок проведених заходів по боротьбі з незаконними виробництвом та торгівлею алкоголем і тютюном відмічається зростання сплати акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів. У серпні 2012 року органи ДПС у Полтавській області забезпечили надходження на 85 млн. грн., або 27%, цього платежу більше, ніж у минулому році. Податкова міліція області з незаконного обігу вилучила товарно-матеріальних цінностей на суму понад 20,6 млн. грн., порушила 10 кримінальних справ за фактами незаконного виготовлення та збуту підакцизних товарів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію