Бути не схожим на інших, вирізнятися із натовпу, самостверджуватися – причини, які змушують людей робити татуювання

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/SxQ5f6v4gPDyX

Найбільше під загальну хвилю модного явища потрапляє молодь. Які тату полюбляють робити полтавці та чи не шкодують вони про це, дізнавалася Крістіна Брігіда.

Мистецтво татуювання, яке на сьогоднішній день набирає все більшої популярності, відоме ще з давніх часів. Ще кілька десятків років тому людина із татуюванням викликала негативне ставлення оточуючих. Зараз суспільство змінило свій осуд на милість, а молодики з татуюваннями на різних частинах тіла заповнили вулички українських міст. Кожен з них по-своєму аргументує свій вибір на користь татуювань.

/Сергій, має татуювання

Перш за все, мені здається, це рух до тої ж еволюції, це прогрес, це розвиток себе самого. І люди шукають себе, відкривають якісь нові грані, їм це необхідно/

Необхідно людям, перш за все, вирізнятися із натовпу. Яскраві малюнки на тілі не залишають його володаря без уваги оточуючих, тому кожного дня, говорить майстер Дмитро, до нього звертаються два-три полтавця з проханням зробити нове татуювання.

/Дмитро, майстер із татуювань

Якихось модних тем на сьогоднішній день не існує. Татуювання поділяються на стилі, але смаки найрізноманітніші/

Особливих вподобань серед клієнтів щодо кольорової гами, продовжує майстер, також немає. Хтось зупиняється на чорно-білому варіанті, дехто спеціально замовляє татуювання з використанням різних кольорів. Доводиться виконувати бажання клієнтів, говорять майстри, тим паче, що на сьогоднішній день у розпорядженні спеціалістів широкий вибір фарб.

/Дмитро, майстер із татуювань

Фірм-виробників зараз багато, і на чомусь одному майстри рідко зупиняються. В основному береться якийсь один пігмент з однієї палітри, якийсь - з другої, якийсь - з третьої/

Нанесення звичайного татуювання займає від 2 до 4 годин. Проте цей час залежить від розміру малюнку, його складності, деталізації. Не менш важливою складовою успішного татуювання, вважають майстри, є терпіння клієнта та втома самого спеціаліста. Проте самого бажання зробити татуювання замало, говорять лікарі, необхідно також враховувати певні протипоказання щодо цієї операції.

/Лариса Скрипник, лікар-дерматовенеролог вищої категорії

Якщо є певні ауто-імунні процеси в організмі, може бути реакція на сторонні фарби, які потрапляють у шкіру. Якщо є певні алергічні захворювання, також грає роль. І з чим ми найчастіше зіштовхуємося, це утворення килоїдних рубців/

Зазвичай, продовжує Лариса Скрипник, якщо є схильність до утворення останніх, люди знають і не поспішають до тату-салонів. Найчастіше такі рубці з'являються у зоні декольте, надпліччя та плечей.

/Лариса Скрипник, лікар-дерматовенеролог вищої категорії

Це ущільнення шкіри, воно поступово утворюється, поступово наростає, спочатку воно рожеве, потім стає більш яскравим та ущільнення це набуває щільно-еластичної консистенції/

Іноді килоїдні рубці можуть зникати самі собою, проте інколи втручання лікарів просто необхідне. Утім, кажуть справжні поціновувачі мистецтва татуювання, їх не зупиняють жодні можливі негативні наслідки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію