Міський центр позашкільної освіти провів День відкритих дверей

Двері у яскраву країну дитинства для малечі цими днями відкрив Полтавський міський центр позашкільної освіти. Щороку на початку вересня заклад поповнює свої лави новими творчими та неординарними особистостями. Цього разу в День відкритих дверей на подвір'ї Полтавського міського центру позашкільної освіти зібралося чимало дітей та батьків. Побували там і наші журналісти.

Цього року на святі відкритих дверей для дітей підготували концерт за участю вихованців Центру позашкільної освіти. Завітало на свято чимало дітлахів та їхніх батьків. У Центрі, говорять його співробітники, створені усі необхідні умови для отримання додаткової освіти, повноцінного відпочинку, забезпечення змістовного дозвілля учнівської молоді. Кожного року у вересні відбувається традиційний День відкритих дверей, куди запрошують абсолютно всіх.

/Любов Печерських, директор Полтавського міського центру позашкільної освіти

Сюди ми запрошуємо наших вихованців, які вже навчаються у нашому закладі через те, що в нас відкрилися нові творчі об'єднання, і запрошуємо вихованців, учнів шкіл міста Полтави/

Малеча, говорить Любов Печерських, має змогу записатися у той гурток, який більше припав до душі. Проявити свої таланти діти можуть у хореографічному мистецтві, співі, у гуртках рукоділля та у багатьох інших.

/Любов Печерських, директор Полтавського міського центру позашкільної освіти

Наш заклад комплексний, і ми здійснюємо навчання абсолютно за всіма напрямками, які передбачені в Законі про позашкільну освіту: починаючи від гуртків з технічного моделювання, паперопластики, і закінчуючи серйозними творчими об'єднаннями, як Мала академія наук, туристичні гуртки, гурток з вільної боротьби, мотоспорт і так далі/

У День відкритих дверей для малечі підготували майстер-класи, де можна було спробувати себе в різних гуртках. Діти, які вже відвідують Центр позашкільної освіти, розповідають: тут вони знайшли багато друзів.

/Бліци

- Ми на уроці фізкультури... Вячеслав Павлович - це наш учитель фізкультури - сказав, що можна ходити на велотуризм і пішоходний туризм. Я почав ходити на пішоходний туризм та велотуризм.

- Я хожу на «Замітку», «Чарівницю», вокальний гурток «Натхнення» та танці «Естадес»/

Центр позашкільної освіти тримає високу планку результативності в змаганнях та конкурсах професійної майстерності. Так, лише за минулий навчальний рік 726 вихованців взяли участь у 80 змаганнях, конкурсах, виставках.

Стрічка новин