В Полтаві готуються обрати ідеальну пару

Започаткували іще в 2005-му, із того часу встигли і умови дещо змінити. Мова – про міський конкурс на кращу ідеальну пару. Що планують влаштувати цьогоріч, аби було цікаво і учасникам, і глядачам, розпитували наші журналісти.

Спочатку, розповідає заступник директора Міського будинку культури Оксана Дейнега, була ідея влаштувати конкурс на кращу ідеальну пару серед одинадцятикласників, потім із роками почали запрошувати і тих, хто вже кілька років перебуває у законному шлюбі.

/Оксана Дейнега, заступник директора Міського будинку культури

Вже в цьому році ми запрошуємо як пари із сімейним стажем, так і тих, хто лише планує оформити свої відносини. Тому сімейний стан тут не буде визначальним. У нас в 2006 році взагалі перемогла пара, тоді, коли дружина була на 5-му місяці вагітності/

Вік учасників теж не обмежується. Пригадують: були пари і 17-ти, і 35-ти річні, втім, вимоги до них будуть однаковими.

/Оксана Дейнега, заступник директора Міського будинку культури

Оскільки ми розуміємо, що це сімейні пари і у них немає багато часу, тому будуть конкурси, до яких слід буде готуватись, так і будуть ті, які слід буде реалізовувати вже на сцені. Зокрема, у візитівці ми будемо пропонувати парі створити герб своєї сім'ї. Думаю, що буде конкурс дефіле як для чоловіків, так і для жінок/

Планується влаштувати і конкурси, змагатися в яких потрібно буде експромтом, щось на кшталт створення оригінального подарунку чоловіком на сцені. Обов'язково буде і конкурс на порозуміння.

Із досвіду, розповідають організатори, з півслова розуміють одне одного як пари із сімейним суттєвим стажем, так і ті, хто лише планує стати на рушник. Тож тих, хто хоче взяти участь у конкурсі, запрошують подавати заявки. Більше інформації про умови змагання – на сайті Міського будинку культури.

Стрічка новин