Держслужбовці Полтавщини обговорювали підвищення професійної компетентності

Керівники апаратів та працівники кадрових служб райдержадміністрацій Полтавщини сьогодні обговорювали новий Закон України «Про державну службу». Згідно з документом, зміни стосуватимуться порядку прийняття на роботу держслужбовців, їх заробітної плати та інших аспектів діяльності представників влади.

На базі Полтавської облдержадміністрації пройшов короткотерміновий семінар з питань підвищення рівня професійної компетентності державних службовців. Такий захід, розповідає головуючий останнього Олександр Черчатий, вирішили провести на виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-14 роки «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава». У ході цієї програми, зазначає чиновник, було проведено функціональне обстеження діяльності держслубовців Полтавщини, яке дало певні результати.

/Олександр Черчатий, начальник Управління держслужби Головного управління держслужби України в Полтавській області

В ході роботи виявилося чимало проблем, які стосуються і не відповідають до положення про той орган влади, в якому працює держслужбовець, до тих функцій, які вони надають/

Участь у семінарі взяли керівники апаратів та працівники кадрових служб райдержадміністрацій та територіальних органів центральних органів влади та підрозділів облдержадміністрації. Ці посадовці, згідно з новим Законом України «Про державну службу», і будуть здійснювати організацію роботи державної служби. А в діяльності останньої, наголошує Олександр Черчатий, існують певні проблеми.

/Олександр Черчатий, начальник Управління держслужби Головного управління держслужби України в Полтавській області

Сьогодні ми не є конкурентноспроможними по заробітній платі серед інших категорій населення. Останнє підвищення зарплати посадового окладу було у 2008 році. Сьогодні ми не дотягуємо до середньої зарплати по державі/

Координацію роботи з питань впровадження нового Закону, відзначає Олександр Черчатий, покладено на Національне агентство України з питань державної служби.

Стрічка новин