Первинна підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації персоналу

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Все це – про Полтавський автоагрегатний завод, де не останню увагу приділяють саме кадровій політиці. Більше про неї – у наступному сюжеті.

Понад тисячу чоловік на сьогоднішній день працює на Полтавському автоагрегатному заводі, із них близько 700 – робітники, і більше 350-ти – інженерно-технічний склад. Левову частку уваги, розповідають на підприємстві, приділяють саме кадровій політиці. В залежності від потреби власними зусиллями проводиться первинна підготовка, перепідготовка робітників, підвищення кваліфікації персоналу як на, так і за межами підприємства.

/Алла Серган, начальник відділу кадрів ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод»

Керівництвом закладу постійно проводиться раціональна та виважена кадрова політика, напрям якої, в першу чергу, визначається ситуацією на зовнішньому ринку, місцем на ньому нашої продукції, а також, найголовніше, – пропорційно залежить від планів виробництва товарної продукції/

На сьогоднішній день, продовжує Алла Серган, для вирішення виробничих завдань склад колективу та його чисельність оптимальні, плинності кадрів немає. В зв'язку із запровадженням на підприємстві вимог щодо персоналу згідно зі спеціалізованим автомобільним стандартом, за яким працюють всі автомобільні підприємства світу, з наступного року автоагрегатний щорічно планує проводити оцінку кожного працівника, аби весь персонал відповідав вимогам світового стандарту.

/Алла Серган, начальник відділу кадрів ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод»

Необхідно відмітити, що адміністрація заводу дбала і дбає про соціальний добробут колективу, про відпочинок працівників та членів їх сімей. На заводі своєчасна заробітна плата 2 рази на місяць, повний соціальний пакет, здійснюється доставка транспортом працівників на роботу і з роботи, з Полтавського району і віддалених районів міста/

Крім того, надаються місця в заводському гуртожитку, на території заводу діє лікувально-оздоровчий пункт і працюють 2 бази відпочинку.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію