Разом із літом для українців закінчився основний сезон відпочинку

Минулого року наші громадяни найбільше відпочивали у Туреччині, вподобавши там якість обслуговування, що оптимально, на їх думку, співвідносилася з вартістю подорожі. Далі у рейтингу переваг, повідомляють українські ЗМІ, знаходилися Єгипет, Польша і Росія. Чи змінилися смаки українських туристів у 2012-му і де зокрема полтавці найчастіше відпочивали цього літа – дізнавалися Інна Безугла та Сергій Сепітий.

На деревах пожовкло листя і навіть чимало його опало. За календарем осінь, і полтавці вже відчули прохолоду. Зігріватися можна спогадами про літню відпустку або приємний відпочинок. У Європі також стає прохолодно, тому незабаром ті, хто ще не встиг кудись з'їздити цього літа, обиратимуть для подорожі теплі острови, розповідає менеджер із туризму однієї з полтавських турагенцій. Так у жовтні користуватимуться популярністю Єгипет, Тайланд, Мальдіви, Сейшели. Якщо ж говорити про нинішнє літо, полтавці надавали перевагу відпочинку в Греції, Іспанії, Чорногорії та Хорватії. Актуальним став Туніс, адже віза для поїздки туди не потрібна.

/Олена Кременецька, менеджер з туризму

Якщо раніше все ж таки основний потік людей, це 80%, їхали до безвізових країни, то нині це співвідношення – 50 на 50. Все ж людям набридають напрямки, по яких вони постійно подорожують – Єгипет, Туреччина. Хочеться чогось нового. Набуває популярності екзотика: Індія, Тайланд/

Якщо влітку полтавці віддають перевагу морському відпочинку, то навесні та восени подорожують Європою. Відпочивають і в Україні, втім, менше.

/Олена Кременецька, менеджер з туризму

Україна гарна, якісна, коштує за ціною, як і Туреччина, тому багато хто віддає перевагу закордонному туризму/

На узбережжя Чорного та Азовського морів полтавці їдуть в основному з дітьми, коли ще бояться податися за кордон, говорить Олена Кременецька. Люблять подорожувати і в Карпати, екскурсійні тури до яких не поступаються європейським: там гарно і цікаво цілий рік.

Стрічка новин