Ганчірки, газети та дитячі памперси – неповний перелік непотребу, який комунальники витягають із забитих труб

Частково причиною забитої каналізації стають самі мешканці багатоповерхівок, переконують комунальники. Серед лідерів у непотребі, який витягають із колекторів і каналізаційних стоків, вже не перший рік – ганчірки, газети і овочеві відходи, розповідають в обласному комунальному підприємстві «Полтававодоканал». Втім, трапляються і зовсім нетипові навіть для цього так званого «антирейтингу» речі.

Люди можуть і не знати, що причиною їх заявки до комунальників, а відповідно, і візиту бригади останніх до того чи іншого двору можуть бути сусіди. У «Полтававодоканалі» не відкидають: зношеність полтавських труб дається взнаки, втім, клопоту додають і самі мешканці міста, кидаючи різний непотріб у каналізацію чи одразу – до колекторів.

/Володимир Репа, слюсар 4-го розряду ОКП «Полтававодоканал»

Частіше за все потрапляють ганчірки, серветки, дитячі памперси витягували, в колектор кидали і автомобільні скати. В основному це ганчірки, газети, овочеві відходи трапляються/

За однією із заявок, пригадує майстер, здивуванню бригади не було меж, коли після кількох годин роботи виявилось, що причиною забитих труб був... плащ, який хтось викинув до каналізації. Як тільки сторонній предмет прибрали, і самі труби стали прохІдними.

/Володимир Репа, слюсар 4-го розряду ОКП «Полтававодоканал»

Пропускна можливість дуже маленька, і воно застоює каналізаційні стоки/

У єдиному міському ЖЕДі кажуть: вирішили піти далі і створити не тільки свій так званий «антирейтинг» витягнутих із труб речей, а і підготувати спеціальний фотоальбом. Продемонструвати останній нашим журналістам пообіцяли вже цьогоріч – по завершенню сезону консервування, за який вже традиційно очікують витягти немало як ганчірок, так і овочевих залишків.

Стрічка новин