У Полтаві тварин спіткає доля нещасної героїні одноіменного роману Толстого «Анна Карєніна»

Як рятували цуценят з-під потягу члени місцевої природозахисної організації та що потрібно робити чи не робити, щоб нещасні випадки із братами нашими меншими на коліях не повторювалися, – дивіться далі.

Цими днями пункт перетримки собак поповнився п'ятьма новими мешканцями. Цуценят сюди привезли волонтери центру захисту живої природи. Розповідають: це ті, кого вдалося врятувати після жаливого випадку, який нещодавно стався на коліях біля одного з полтавських переїздів. Волонтерів викликала чергова, на очах якої і сталася трагедія.

/Інна Тарасенко, волонтер Полтавської обласної БО «Центр захисту живої природи «Юний європеєць»

Цуценя переповзало через рейки, їхав потяг. Він присів між рейками. Вона була на роботі, не могла вискочити його забрати. Думала, що цуценя присіло, потяг проїде, і він далі перебіжить. Пост вона залишити не могла. На її очах вийшло так, що потяг під'їжджав, і він злякався, хотів через рейки перелізти і, звісно, загинув – потяг його переїхав/

І це – не перший випадок, додає чергова по переїзду, коли на її очах під колесами потягу чи машин гинуть тварини.

/Наталія Камніченко, чергова по переїзду

Це не єдиний випадок. Собак тут багато: вони плодяться, і підкидають їх до нас на колії, у коробках підкидають/

Відтак, єдина можливість припинити жахливі та безглузді смерті братів наших менших, в один голос стверджують пані Наталія та пані Інна, – бути милосерднішими. І закликають господарів не викидати тварин на вулицю (тим паче, біля таких небезпечних місць, як переїзди та автодороги). Бути відповідальнішими та уважніше слідкувати за своїми улюбленцями, щоб ті раптом не загубилися чи втекли. Тварин-безхатченків, які вже опинилися на вулиці, волонтери у свою чергу обіцяють в кращому випадку забирати та прилаштовувати в добрі руки, в гіршому – випускати назад на вулицю, але вже стерилізованими та привитими.

Стрічка новин