У цьому році кількість злочинів, пов'язаних з корупцією, знизилася більше ніж у 4 рази

Так протягом 2012 викрито 7 фактів хабарництва проти 30-ти у минулому. Такі цифри озвучили на координаційній нараді за участю керівників правоохоронних органів міста.

Протидія корупції і хабарництву стала основним питанням порядку денного координаційної наради керівників правоохоронних органів області. За словами очільника міської прокуратури Андрія Стойки, мета діяльності правоохоронців – підняття на поверхню проблем та знаходження шляхів їх вирішення. Адже цього року, відзначає Андрій Стойка, значно знизився рівень розкриття цієї групи злочинів.

/Андрій Стойка, прокурор м. Полтава

Поточного року досудове слідство закінчилося лише у 4-х кримінальних справах, з яких 2 – про хабарництво. Зокрема, притягнуто до відповідальності землевпорядника відділу архітектури Київського району за одержання хабара. А також працівника Київського районного відділу за фальсифікацію матеріалів дослідчої перевірки в інтересах зловмисника/

Завдяки скоординованим заходам, зазначає прокурор Полтавської області Андрій Миронов, вдалося донести до відповідних органів і проблеми, які існують на території Полтави.

/Андрій Миронов, прокурор Полтавської області

Ми ретельно, досить критично і об'єктивно окреслили проблеми. Є позитивні моменти, але ми насамперед вказали апарату міста, прокурорам в місті на суттєві недоліки/

Серед цих недоліків, продовжує Андрій Миронов, – низький рівень розкриття злочинів корупційної спрямованості на території міста. Так протягом 2012 року викрито лише 7 фактів хабарництва проти 30-ти у минулому році. Не розкрито злочинів, говорять правоохоронці, у паливно-енергетичному та агропромисловому комплексах, банківській системі, у сфері приватизації та охорони довкілля. Така ситуація, вважає голова Київської районної ради Віктор Човновий, пояснюється ментальністю людей.

/Віктор Човновий, голова Київської районної у м.Полтава ради

У першу чергу: чому людина намагається вирішити питання дачі хабара, бо вона не знає, як вирішити те чи інше питання/

У ході проведення наради учасники зібрання прийняли рішення про застосування комплексу заходів для підвищення розкриття злочинів корупційної спрямованості.

Стрічка новин