У Міському будинку культури готуються до чергового свята краси

17 жовтня тут пройде 15-й за ліком міський конкурс «Наталка Полтавка». Більше про його цьогорічні родзинки і умови участі знають наші журналісти.

Ви іще встигаєте до 1 жовтня подати заявку на участь у конкурсі «Наталка-Полтавка», анонсують у Міському будинку культури. Кожного року, зазначає заступник очільника закладу Оксана Дейнега, у конкурс привносять певну родзинку. Прикладом, минулоріч орієнтувались на Свято Івана Купала.

/Оксана Дейнега, заступник директора Міського будинку культури

В цьому році ми хочемо зробити так, щоб кожна дівчина представляла відомих жінок світу, а далі уже останні 3 конкурси будуть спеціалізовані на красі українських дівчат. Маємо надію, що все ж таки Наталка-Полтавка уособлює риси всіх жінок світу, і це спробуємо довести на нашій сцені/

Загалом програма складатиметься з п'яти конкурсних епізодів. Крім новинки у візитівці – традиційне дефіле, конкурс талантів і змагання однієї сукні. За певний час дівчата у гримерці мають звичайну чорну сукню перетворити на український стилізований костюм.

/Оксана Дейнега, заступник директора Міського будинку культури

Цього року 17 жовтня пройде, за нашими підрахунками, вже 15-й міський конкурс «Наталка-Полтавка». Основна мета – виявити не лише зовню красу, але і внутрішню красу дівчини, розкрити її таланти. Ми запрошуємо до участі дівчат віком від 16-ти до 22-х років/

І доки у дівчат є час подумати над своєю участю у конкурсі, всіх бажаючих, незалежно від віку, запрошують 15 вересня на День відкритих дверей Міського будинку культури. Тут розкажуть і покажуть всі свої гуртки, які відвідують полтавці, починаючи від 5-ти років і закінчуючи людьми поважного віку, які танцюють у клубі «Ретро».

Стрічка новин