В Україні зростає заборгованість по виплаті заробітної платні

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/YCgNOFaKgNV3n

Так, у червні вона збільшилася на два з половиною відсотки, повідомляє Інтрефакс України, посилаючись на Державну службу статистики. Левову частку у цих показниках займають економічно активні підприємства. Втім у деяких областях спецілісти спостерігають і зниження рівня заборгованості. Як ситуація із виплатою зарплатні на території Полтавщини та скільки в середньому отримують полтавці за свою роботу дізнавались Інна Безугла та Максим Мовсесян.

Заборгованість із виплати заробітної платні в Україні на 1 серпня склала понад 986 мільйонів гривень, повідомляє Державна служба статистики. Втім у річних показниках заборгованість скоротилася на майже 16%. Якщо у Черкаській, Тернопільській, Харківській, Київській, Одеській та Сумській областях спостерігали зростання заборгованості, то навпаки - скорочення відбулося у Чернівецькій, Рівненській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Вінницькій, Дніпропетровській та Волинській. Полтавщина також увійшла до другої групи.

/Тетяна Охріменко, начальник відділу статистики праці Головного управління статистики у Полт.обл

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області зменшилася порівняно з початком року майже на чверть і на перше серпня становила 15 млн. грн. Майже 80% боргу перед працівниками утворено на підприємствах-банкрутах./

Основна частка заборгованої зарплатні по Полтавській області (а це більш ніж 70%), говорять в у відділі статистики праці, припадає, як і раніше на підприємства будівництва і промисловості. Причому майже четверта частина усього боргу області утворена на підприємствах міста Полтави та Лохвицького району. За статистичними даними, зменшення заборгованості у липні відбулося в Полтаві, Кременчуці, Диканському та Зіньківському районах.

У середньому в липні цьогоріч полтавцям нарахували зарплатню у сумі 2 960 гривень.

/Тетяна Охріменко, начальник відділу статистики праці Головного управління статистики у Полт.обл

Порівняно з червнем 2012 року розмір заробітної плати збільшився в середньому на 2,9% - майже 3%, а порівняно з липнем минулого року - на 15%./

А ось найменшу зарплатню протягом січня-червня 2012-го отримали у Решетилівському, Зіньківському та Козельщинському районах області.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію