Новий навчальний рік розпочався і для студентів

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Як відомо, наш край та Полтава зокрема по праву зветься студентським містом. В нашій області навчається близько 60 тисяч студентів з усього регіону, країни і навіть з-закордону. А цього дня полтавська студентська родина поповнилася ще 600 першокурсниками, які вирішили здобувати вищу освіту у Полтавській державній аграрній академії.

Цього дня 8-митисячна студентська родина Полтавської державної аграрної академії поповнилися новоприбулими першокурсниками. Для всіх студентів вишу, говорить ректор Валентина Аранчій, академія цього року вдосконалилася та розширилася.

/ Валентина Аранчій, ректор ПДАА

Завдяки відкритій цього року військовій кафедрі ми отримали можливість надавати нашим стдентам військову підготовку. Новим ліцензованим напрямом є екологія та охорона навколишнього середовища та збалансоване природокристування. Най лижчим часом плануємо відкрити ще 2 спеціальності: це маркетинг та технології переробки продукції рослинництва./

ПДАА - потужний науково-освітній комплекс, який включає 7 технікумів і коледжів, ліцей, філії та навчально-дослідне господарство. Це - один з найстарших вищих навчальних закладів області, який має свою історію, здобутки та репутацію. Крім того, продовжує пані Валентина Аранчій, студенти ПДАА можуть здобувати освіту у престижних вузах 142 країн світу, з якими співпрацює навчальний заклад. Саме такі перспективи за загальне враження від майбутньої альма матер - стали головними у виборі вишу для 600 новоспечених студентів.

/бліци:

- На мою думку, саме цей навчальний заклад є найкращим серед закладів, які навчають на бухгалтерів, тобто фінанси, облік,аудит. Я обрала його тому, що це найопимальніший вибір і тут дають найкращі знання.

-Я вступив і до технічного, і до економіки і торгівлі і до аграрного, але з 3-х обрав саме аграрну, тому що ут гарні викладачі, добрі відгуки про інститут і мені тут подобається і в подальшому буде подобатися навчатися.

-Це заклад із великою історією і великим потенціалом та технічною базою./

Досить успішну вступну компанію аграрної академії відзначають і у Міністерстві агропромислової політики та продовольства України.

/ Олександр Сень, заступник міністра агропромислової політики та продовольства України

Наша аграрна академія має дуже серйозну наукову базу, фаховий рівень викладачів і що дуже важливо - має прямий зв'язок з виробництвом, вона здатна і може готувати добрих спеціалістів./

Відзначив здобутки академії і Полтавський міський голова Олександр Мамай.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

За останні декілька днів я відвідав майже всі вищі навчальні заклади. але бути саме на сходинках саме цього - мені найприємніше. На сьогоднішінй день аграрни сектор - це найпривабливіший сектор для держави, для всього світу./

В урочистий день обидва поважні гості відзначили кращих викладачів та студентів. А для новоприбулих Академія приготувала символічні подарунки - збільшені копії заліковки та студентського квитка, а також - справжній духмяний коровай.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію