У Кременчуці спроба подружжя примиритися закінчилась лікарняним ліжком для жінки та кайданами – чоловікові

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/5jo8K08YgNUTK

Під час сварки останній завдав ножові поранення дружині. За даними правоохоронців, врятувати її вдалось тільки завдяки двом небайдужим молодикам.

Як встановили правоохоронці, 46-річний чоловік перебуває в законному шлюбі з 44-річною потерпілою. Але деякий час вони жили окремо. Того вихідного літнього вечора чоловік запропонував дружині зустрітися, щоб обговорити їх майбутнє. В його плани входило помиритися з дружиною, тому він підготував «романтичну вечерю на природі» - взяв випивку та закуску. Після випитої чарки розмова переросла в сварку. Під рукою опинився ніж, яким він вдарив у груди свою дружину, чим спричинив пошкодження шлуночка серця та верхньої ділянки лівої легені.

/затриманий

Ніж передбачався для нарізання продуктів./

Врятувати життя жінці вдалось завдяки 2-м небайдужим молодикам, які відпочивали поруч. Вони намагалися утримати сп'янілого чоловіка і почали викликати відповідні служби.

/Євген, допоміг врятувати потерпілу

Викликали міліцію і швидку. Потім почали робити масаж серця, надавати першу допомогу./

Наразі стан здоров’я жінки стабільно тяжкий. За даним фактом порушено кримінальну справу за статтею 15, частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України - замах на вбивство. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років. За проявлену допомогу при затриманні небезпечного злочинця, керівництвом Кременчуцького міського управління міліції Руслана Волощенка та Євгена Новоселова було нагороджено почесними грамотами.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію