Символічні студентські атрибути: ключ від країни знань, індивідуальний навчальний план і студентський квиток

1700 студентів посвятили у першокурсники і в Полтавському університеті економіки і торгівлі.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ

52-ий рік ми відзначаємо день посвяти у студенти. І кожного року радіємо з того, до нас приходять діти із наповненими бажанням до знань очима діти, із своїми мріями. І наше перше покликання допомогти, аби ці мрії стали дійсністю, допомогти реалізуватись тим надіям з якими вони йдуть до університету./

Реалізуватися у житті після закінчення Полтавського університету економіки і торгівлі буде не складно - вважає почесний гість заходу, ректор Бакинського слов'янского університету(з яким ПУЕТ вже не перший рік обмінюється студентами) Кямал Абдулаєв.

/Кямал Абдулаєв, ректор Бакинського слов'янського університету (Азербайджан)

Я зрадів і позаздрив тим, хто сьогодні тут сидить - першокурсникам. Яким належить навчатися в цьому університеті. Університеті авторитетному не тільки в Україні та країнах СНД, а й у всьому світі./

Після вітальних слів на Кямала Абдулаєва чекав сюрприз - рішенням вченої ради ПУЕТу йому присвоїли звання почесного професора навчального закладу. Першокурсники ж в свою чергу окрім поважного звання - студент отримали також символічні студентські атрибути - ключ до країни знань, індивідуальний навчальний план та студентський квиток.

Тільки-но виголосивши «Клятву першокурсника» новоспечені студенти започаткували нову університетську традицію - випустили в небо повітряні кульки із своїми бажаннями.

Стрічка новин