Сьогодні – День бухгалтера

У календарі професійних свят цей день з'явився Указом Президента у 2004-му році. Оцінити потрібність цієї професії важко, але безперечним є той факт, що без бухгалтера не зможе функціонувати жодна організація чи підприємство.

Працювати з цифрами та паперами 36 років – не просто, вважає перший заступника начальника Головного управління державного казначейства в області Валентина Захарова. Втім, вона своїх вершин у цій нелегкій справі досягти змогла.

Валентина Захарова працює бухгалтером 36 років. Нині вона займає високу посаду першого заступника начальника державного управління казначейства в області. А починалося все з родини: її мама також займалася бухгалтерією, тому вибір майбутньої професії був передбачуваним. Спочатку закінчила з відзнакою Дніпропетровський технологічний технікум, а потім – Донецький державний університет. Валентина Захарова говорить, що бухгалтерію даремно вважають "сухою" справою.

Якихось особливих порад про те, що потрібно знати, щоб стати фахівцем, не дає, проте говорить – бухгалтер обов'язково повинен логічно мислити та мати терпіння. Адже саме бухгалтер – перший помічник керівника.

Варто сказати, що в родині Валентини Захарової бухгалтерів вдосталь: цією справою займається її свекруха, а головне, єдина донька також обрала родинну професію.

Щоденний тягар роботи знімає прогулянками на природі.

За майбутнє професії Валентина Захарова не турбується, сьогодні бухгалтери – одні з найзатребуваніших на ринку праці.

Стрічка новин