Кінець літа - початок осені - час Х для аграріїв

Одне слід зібрати, друге вчасно засіяти, щоб було що збирати весною. Відтак підсумки та плани, що стосуються роботи аграрно-промислового сектору області обговорювали цього дня на селекторній нараді за участі губернатора Полтавщини Олександра Удовіченка.

Полтавщина увійшла у відповідальний період комплексу осінніх польових робіт: триває збір зернових та технічних культур, розпочато посів озимих. З огляду на цьогорічні погодні умови у вирощуванні останніх - зазначає голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко, особливу увагу аграріям слід звернути на результативну організацію цього процесу.

/ Олександр Удовіченко, голова Полтавської ОДА

Сьогодні максимальну увагу необхідно сконцентрувати на технологічній забезпеченості необхідними матеріально-технічними ресурсами, якості посівного матеріалу, додержанню рекомендацій науковців щодо строків сівби та особливостей проведення технологічних операцій./

Крім галузі рослинництва на особливому контролі обласної влади перебуває і тваринництво. У цьому напрямку, зазначає заступник губернатора Володимир Замикула, нині гостро стоять питання - заготівлі кормів, підготовки роботи у зимовий період та незмінна задача - збільшення поголів'я.

/Володимир Замикула, заступник голови Полтавської ОДА

На сьогоднішній день, якщо взяти серед інших регіонів України Полтавщина займає 2 місце за підсумками 7 місяців. Але задачі, які ми ставим, амбітні, в розвитку тваринництва - це збільшення поголів'я корів./

За рахунок приросту, додає Володимир Замикула, область планує вийти на збільшення поголів'я великої рогатої худоби в господарствах області до 51-52% (тоді, як нині на господарства припадає тільки 22, інші 78% худоби - належать населенню). Щодо нарощення інших показників - до кінця поточного року кількість свиней збираються примножити до 300 тисяч з 204 існуючих за підсумками 6 місяців поточного року.

Альона В'янікова

Стрічка новин