Питання основні і додаткові розглянули, гаряче подискутували, на все про все витратили майже 4 години

Такою була 12-та сесія обласної ради 6-го скликання. Серед розглянутих питань – створення нових комунальних установ, внесення змін до головного фінансового документу області і затвердження кількох профільних програм.

Іще на початку пленарного засідання 12-ї сесії облради 6-го скликання, до розгляд поряду денного – певні депутатські зміни. Дві фракції «БЮТ» і «Фронт змін» вирішили об'єднатися у спільну міжфракційну депутатську групу.

/Валерій Головко, депутат Полтавської обласної ради

Ідея у нас виникла про об'єднання іще давно, нині це просто життєва необхідність і ми просто зафіксували це юридично./

Щодо питань порядку денного, то розпочали із прийняття освітянських програм, потому – розглянули зміни до головного фіндокументу Полтавщини – обласний бюджет отримав ряд субвенцій від держави.

/Павло Кропивка, начальник Головного фінансового управління Полтавської облдержадміністрації

В першу чегу це 82 млн.субвенції на покритя різниці у тарифах та тепло. водопостачання та водовідведення. Іще додатково у галузі охорони здоров'я перерозподілили 13 млн.грн. Це на видатки галузі і 12 млн - на перинатальний центр./

Серед іншого, депутати погодили і створити кілька обласних структур. Це необхідно було зробити, пояснюють фахівці, аби привести у відповідність із вимогами чинного законодавства. Внесли і кілька змін до вже діючих програм, виділили додаткові кошти для фінасування в рамках фонду охорони навколишнього середовища.

/Іван Момот, голова Полтавської обласної ради

Ми перерозподілили кошти екологічного фонду у розмірі 1,3 млн.грн. Профінансували маже 4 млн.грн. профільних облсних програм, які прийняті на попередніх сесіях. Приємно, що це є не просто декларація, а у нас є можливість наповнювати змістом ці програми./

Кілька проектів рішень стосовно надання спеціальних дозволів на геологічне вивчення і дослідно-промислову розробку зняли із порядку денного і відправили на доопрацювання, втім, погодили видати 2 відповідні дозволи стосовно сланцевого газу.

/Іван Момот, голова Полтавської обласної ради

Треба із чогось починати. Зрозуміло, що і тхніка недосконала, але те, що є підприємства, які готові взятися за цю проблему, почати цю роботу - я думаю, що це великий плюс./

Стрічка новин