Пліч-о-пліч працюють і медики і будівельники

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/4tlq_peZgNUjd

Все – аби встигнути до заплановаго часу введення в експлуатацію – кінця жовтня поточного року. Мова про обласний перинатальний центр, де сьогодні пройшла чергова робоча нарада під головуванням губернатора області Олександра Удовіченка.

Олександр Григорович нині працює на чи не найвідомішому будівництві у Полтаві – перинатальному центрі. Говорить: у роботі допомагають знання і досвід, на заваді ж, розповідає, може стати хіба що несприятливі погодні умови. Втім, зазначає фахівець, сучасні технології, за якими працюють, дозволяють досягти і бажаного ефекту і виконати все в означені строки.

/ Олександр Григорович, будівельник

Сканрок - це вже нова віха у облицюванні, це нова технологія спільна Швеції і України./

Кожен крок у роботі тутешніх виконробів – під прицілом спеціально створеної комісії, яка під головуванням очільника області Олександра Удовіченка збирається тут щовівторка. Цього разу на порядку денному – перевірка ходу будівельних робіт по всім 7-ми поверхам і звірка із запланованими термінами. Наразі, зазначає керманич області, будівництво йде по графіку.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Активно роботи розпочалися тоді, коли безумовно з'явився фінресурс для того, щоб закуповувати і обладнання, і впроваджувати будівельні роботи./

Із запланованих 26-ти мільйонів гривень із державного гаманця 20-ть вже виділені і освоються, є ресурс і на вересень місяць. Плюс до того – кошти із обласного бюджету.

Пліч-о-опліч із будівельниками, розповідає очільник обласної галузі охорони здоров'я Віктор Лисак, вже почали працювати і лікарі, зокрема, у питанні спеціального обладнання, торги на придбання якого вже провели. У області вже підписаний і меморандум із фондом Пінчука, який співфінансує центр у питанні придбання медобладнання. Тут, обіцяють фахівці медичної справи, все буде на ще небаченому для області сучасному рівні.

/Віктор Лисак, начальник ГУ охорони здоров'я Полтавської облдержадміністрації

Це нове реанімаційне обладання і спільне перебування матері і дитини буде і допологове. Все це частково було, але воно буде на сучасному рівні - це вже європейський рівень надання третинної допомоги. І тут ми можемо сказати, що зможемо надавати допомогу 4 тисячам матерів із екстрагенітальною патологією./

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію