По профільним питанням дискутували депутати-члени комісії облради з питань охорони здоров'я

До наступної сесії на зібранні розглянули лише 2 питання: зміни до бюджету і перейменування однієї із структур управління охорони здоров'я. Детальніше – далі у випуску.

Аби привести у відповідність до чинного законодаства. Саме із цію метою на порядку денному засідання постійної депутатської комісії обласної ради з питань охорони здоров'я розглянули проект створення комунальної установи «Підприємство із інженерного супроводження закладів охорони здоров'я». Зміни стосуються лише назви і виведення структури в окрему юридичну особу. Штат і завдання ж, зазначають фахівці, залишаються незмінними.

/Віктор Лисак, начальник ГУ охорони здоров'я Полтавської облдержадміністрації

Це ведення технічної документації, супроводження при підготовці паспортів. Те, що нове - це заходи із енергозбереження./

Другим питанням присутні на зібранні депутати погодили внести зміни до показників обласного бюджету на поточний рік. Серед іншого, мова йшла про додаткові 13 мільйонів гривень, які запропонували виділити на охорону здоров'я. Більша частина піде на перинатльний центр + додаткові видатки по галузі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію