Із першого вересня полтавська школа №13 стане гімназією

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/1xO3Cd2BgNRyF

До такого відповідального звання, говорять у закладі, тут готові давно, адже сучасні технології та власні методики, що унікальні для всієї України, успішно працюють у школі ще з кінця 90-х років. Про те, чим же така цікава та незвичайна майбутня гімназія, а також, які новинки чекають на її учнів уже цього навчального року - досліджували Інна Безугла та Олексій Гнипа.

Це не музей, а кімната для щоденних занять учнів, що навчаються у 13-ій міській школі. Вони не сидять за партами, оскільки працюють за спеціальною системою. У них навіть щоденники, класні журнали, домашні завдання та розклад мають інтернет-вигляд: така інформація є на спеціальному сайті навчального закладу. Крім повного технологічного оснащення школи (а тут - камери відеоспостереження, інформаційна система у коридорах, що працює з 98 року, комп'ютеризована зарядка для молодших школярів), мають власні методичні секрети, завдяки яким останні п'ять років 13-та – постійно у лідерах серед навчальних закладів.

/Іван Гончаренко, директор школи №13

Учні нашої школи мають найбільше 200-бальників взагалі в Полтавській області. Що це таке? Це ті діти, які виконують бездоганно роботу і отримують максимально, що може бути, - 200 балів./

Із 1 вересня на підтвердження заслуг, 13 школа стане гімназією. Відтоді ж планують впровадження і ноу-хау, розповідає директор закладу Іван Гончаренко. По-перше, за бажанням, учні зможуть навчатися в окремому класі з художньою спеціалізацією. Таким чином, діти з образним мисленням готуватимуться стати дизайнерами чи художниками. По-друге, крім трьох мов - англійської, німецької та французької, діти вчитимуть ще й польську. Для цього, розповідають у школі, розробили спецкурс.

/Іван Гончаренко, директор школи №13

І в цьому напрямку ми все рівно будемо працювати, бо зараз актуальне питання стоїть китайської мови. Я думаю, її теж треба вивчати, аби за 10 днів ми вже говорили, а ті технології, які у нас є - нам це дозволяють./

Нині у 13 школі тривають останні приготування до свята 1 вересня, аби уже наступного тижня близько тисячі дітей почали здобувати тут нові знання.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію