У День Незалежності України полтавці мали змогу долучитися до цікавої мистецької акції

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Свій виступ поблизу Білої Альтанки усім присутнім подарував камерний оркестр Полтавської обласної філармонії. Слухали музичні твори і наші журналісти.

Біла Альтанка – одне з найромантичніших місць у Полтаві. Саме тут вирішили влаштувати концерт камерного оркестру Полтавської обласної філармонії. Ідея незвичайного концерту на Білій Альтанці з'явилася у керівника колективу Олександра Абрамова спонтанно. Ініціативу підтримали в обласному управлінні культури, облдержадміністрації та обласній раді. Концерт, присвячений 21-ій річниці незалежності України вирішили подати в європейській традиції на свіжому повітрі. Полтавці та гості міста, які цього дня завітали до Білої Альтанки мали змогу почути світові естрадні шедеври.

/Олег Тищик, директор Полтавської обласної філармонії

Я думаю, що ми й надалі будемо радувати полтавців якісним мистецтвом, якісними музичними творами і представляти нашу неньку-Україну всюди./

Протягом вечора усім присутнім свої ліричні твори дарувала заслужений діяч мистецтв України, поетеса Марія Бойко.

/Марія Бойко, заслужений діяч мистецтв України, поетеса

Я думаю, що свято української державності - це саме те свято, коли Україна має чути своїх митців. Наше мистецтво, наша українська пісня, наше українське слово - це саме те, що має єднати нашу націю, наш народ./

Слухачі, зачаровані магією музики, слова й самого місця, підтримували музикантів гучними оплесками. Додав гарного настрою своїм виступом в супроводі оркестру й юний піаніст Антон Колодій. Подібні акції в Полтаві, зокрема на Білій Альтанці, сподіваються організатори, стануть доброю традицією для нашого міста.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію