Модернізація і систематичне оновлення є запорукою успішної діяльності потужного підприємства

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/fhV0sVxXgNTbM

Це – лозунг у роботі Полтавського автоагрегатного заводу. Нашим журналістам на підприємстві продемонстрували останні верстатні придбання і розповіли про їх переваги у роботі.

Верстат для торцевого шліфування пружин – одне із останніх придбань Полтавського автоагрегатного заводу. Тутешні майстри розповідають: головна мета цієї новинки – підвищення якості продукції, що випускається.

/Олександр Бельга, головний механік ПАТ "Полтавський автоагрегатний завод"

Виробничі можливості станка у порівнянні із його попередником проти 42 пружин він випускає 250 за 2 хв.10 секунд. При цьому проти 40-ка споживає лише 15-ть кВ./

Іще одна новинка автоагрегатного – голландський токарний верстат, який, за словами фахівців, є відмінним рішенням для дрібносерійного виробництва. Загалом, відзначають на підпиємстві, придбання сучасного обладнання необхідно з точки зору випуску 100% якісної продукції.

/Олександр Бельга, головний механік ПАТ"Полтавський автоагрегатний авод"

Наша продукція вони використовується як на автотранспорті, так і на залізнодорожній тематиці. Тому тут йде мова про безпеку пасажирів./

Придбання такого обладнання, відзначають на автоагрегатному, стало можливим завдяки зваженій та раціональній інвестиційній політиці, яка нині впроваджується керівництвом заводу.

/Олександр Безпалий, заступник технічного директора ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод»

Згідно з бізнес-планом ми постійно проводимо модернізацію підприємства, устаткування, аби мати на виоді якісну високотехнологічну продукцію./

На поточний маркетинговий рік автоагрегатним заводом заплановано придбання 10-ти нових одиниць обладнання. Зокрема, це сучасні високотехнологічні токарні та фрезерувальні станки. Придбання устаткування провідних виробників США, Німеччини, Швейцарії, запевняють на заводі, доволяє виробляти продукцію, яка вирізняється своєю якістю і споживчими властивостями. Перш за все – орієнтована на споживача, але при цьому – за доступною ціною.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію