Депутати-обласники продовжують готуватися до чергової сесії

На розгляді постійних депутатських комісій – профільні питання. Останніми збиралися депутати-члени 2-х комісій: бюджетної та екологічної. Більше про порядок денний їх засідань – далі у випуску.

9 основних питань + 4 звернення – таким був порядок денний засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та управління майном. Голова останньої Валерій Пархоменко відзначає: надвеликих сум цього разу не розподілятимуть, скоріш – робитимуть останні штрихи по тим чи іншим питанням.

/Валерій Пархоменко, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету та управління майном

Минулу сесію, минулого разу за те, що ми в минулому році гарно спрацювали у виконанні бюджету нам дали бонус з державного бюджету - більше 26 млн.грн. Ми його частину розподілили між районами, частину - залишили./

Те, чому приділили левову частку уваги на зібранні – це комунальні підприємства обласного підпорядкування.

/Валерій Пархоменко, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету та управління майном

Основні питання, які винесені на сесію - приведення у відповідність із законодавством створення або переоформлення підприжмств, які фінасуються з обласного бюджету, щоб не було проблем із їх фінансуванням./

Серед інших питань розглянути і програму розвитку обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» і заходи щодо погашення аборгованості по заробітній платі.

/Олексій Дунай, генеральний директор ПОКП«Аеропорт-Полтава»

Багато у нас господарських питань. Ми зробили побілку. Я заглом думаю, що аеропорт виглядає досить пристойно. Також це долгяд за злітно-посадковою смугою./

Депутати також погодили винести на розгляд сесії обласну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки.

Крістіна Криженко

Збиралися на засідання і члени постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування. У роботі зібрання взяли участь керівники профільних управлінь, установ та організацій, представники громадськості. Взагалі ж, розповідає голова комісії Тетяна Корост, порядок денний був досить насичений.

/Тетяна Корост, голова комісії з питань екології та раціонального природокористування Полтавської обласної ради

На розгляд комісії 6 питань. Це 4 питання, що стосуються передачі мисливських угідь від одних користувачів - іншим./

За нинішніх економічних реалій, продовжує Тетяна Корост, мисливські угіддя аж ні як не є джерелом отримання дивідендів, натомість вони потребують значних фінансових вкладень. Відтак, говорить голова комісії, на часі – пошук і підготовка ефективного власника для кожного з угідь, що вивільняються. Крім того, члени постійної комісії внесли зміни до додаткового Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2012 році.

/Тетяна Корост, голова комісії з питань екології та раціонального природокористування Полтавської обласної ради

Це викликано тим, що в процесі вивчення екологічної ситуації в нашій області з'явилися такі першочергові об'єкти, які сьогодні потрібно внести до цього переліку./

П’ять проектів рішень щодо припинення прав користування мисливськими угіддями відповідними суб’єктами господарювання на території Шишацького і Зіньківського районів було погоджено й рекомендовано ухвалити сесійно.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію