Допоможіть нам із туалетом

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/gTdDSV9MgPBtv

З таким пікантним на перший погляд питанням до редакції нашого каналу звернулись мешканці, що проживають у домоволодіннях по вулиці Пушкіна. Вся справа в тому, що на кілька будинків, а відповідно і на кілька квартир у них лише один туалет. Та тут, переконують мешканці, справа не в кількості, а в якості. Їм вистачає і одного, однак, через хащі до нього не дістатися, та і антисанітарія відчувається за кілька метрів.

Особливість цих будинків по вулиці Пушкіна в тому, що вони розраховані на кілька домоволодінь. Однак, в той же час на кілька будинків у них лише один туалет. На вулиці, за гаражами, зовсім неприбраний.

/Марія Синягівська, мешканка м. Полтава

Звертались із 5-ти поверхового будинку, що заважає цей туалет, ну у нас 2-є діток і взагалі туалет на 3 будинки це 100%, а ще з іншої вулиці теж сюди підходять./

Що буде восени чи тим більше взимку, продовжує пані Марія – навіть важко уявити.

/Марія Синягівська , мешканка м. Полтава

Нас виручає те, що влітку ми то у однієї бабусі, то в іншої, а коли почнеться навчальний рік../

Питання іще в тому, зазначають тутешні мешканці, що туалет знаходиться не у дворі, а до нього доходити слід через кілька гаражів по стежці, яка зовсім не освітлюється.

/Таісія Павлівна, мешканка м. Полтава

Ось гараж встановили, там ще один, а для нового туалету немає місця, ось та і хворими ногами і ходимо./

У єдиному міському ЖЕДі міста нам повідомили – це питання – не до них. Громадські туалети, в тому числі і той, що має обслуговувати домоволодіння по Пушкіна – це клопіт КАТП-1628. Тож і порекомендували людям звернутися саме до цього комунального підприємства.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію