Члени Полтавської обласної організації «Молоді регіони» готуються до Дня Незалежності

Напередодні свята вони об'єдналися під державними та партійними прапорами та долучилися до Всеукраїнського автопробігу на честь 21 річниці Незалежності держави.

Автопробігом зустрічають «Молоді регіони» День незалежності України. Сьогодні по всій країні молоді регіонали різноманітними заходами об'єднують громадян під синьо-жовтими прапорами. Зокрема Всеукраїнський автопробіг стартував і в Полтаві

/Володимир Тригуб, активіст обласної організації «Молоді регіони»

Цей захід присвячено 21 річниці Незалежності України. Тобто наша організація "Молоді регіони" вирішила таким чином вшанувати це свято./

Привертаючи увагу полтавців, колона з машин, прикрашених державною та партійною символікою, проїхала через усе місто (з Корпусного парку по маршруту Кільцевого). Подібний захід, запевняють учасники, об'єднує та нагадує українцям про патріотизм, спонукає проаналізувати, що кожен з нас зробив для нашої держави і що може зробити ще.

/Дмитро Коваль, учасник автопробігу

Це цікаво, це заманює людей, це показує роботу Партії регіонів, те що молоді дають розвиватися./

Автопробіг у Полтаві фінішував біля пам'ятника Тарасу Григоровичу Шевченку. Поклавши квіти до монументу однієї з найзнаковіших постатей - Великого Кобзаря, молодь акапельно виконала не менш знакову для України композицію - державний гімн.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію