Квіти з різних куточків України можна побачити у Полтавській обласній бібліотеці імені Івана Котляревського

Мова йде не про живі рослини чи гербарії, а про світлини, які представила працівниця закладу, фотограф та поетеса Галина Вовченко, об'єднавши їх у фотовиставку приурочену до Дня незалежності «Квітуча моя Україна».

Коли людина талановита, то вона талановита у всьому – так про полтавську поетесу та фотографа говорять друзі. Цього разу мисткиня порадувала своїх шанувальників виставкою світлин, приуроченої до одного з найбільших на її думку свят для українців - Дня Незалежності.

/Галина Вовченко, мисткиня

Мені хотілося теж чимось долучитися до цього свята. якщо немає поетичних творів, то от виникла така думка, зібралася певна кількість світлин з пейзажами дерев та квітів./

Зазвичай, розповідає Галина Вовченко, вона підписує свої роботи власними поетичними рядками, але цього разу навмисне виставила світлини без жодного підпису.

/Галина Вовченко, мисткиня

Ну хай спробують відгадати де я зняла ту ж кульбабку, де я відзняла ті ж троянди. Будуть вражені, бо тут є пейзажі із Західної України, Північної, з Криму, Східної України./

Пейзажі різних куточків України, впевнена пані Галина, повинні ще раз показати єдність країни. Своїж роботи жінка об'єднала під назвою «Квітуча моя Україна». Всього це 21 робота оформлена у виставку, ділиться фотограф та цілий альбом так званого «лежачого» доповнення.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію