Про підготовку освітніх навчальних закладів до нового навчального року говорили на апаратній нараді у голови облдержадміністрації

У відеоархіві знаходяться 6 сюжетів з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3
4) Сюжет №4
5) Сюжет №5
6) Сюжет №6

Прорахунків у роботі відповідних служб доки не фіксують, втім, на зібранні наголосили – відповідна документація по кожному закладу має бути готова до 25 серпня.

Розпочали апаратну нараду в облдержадміністрації із кадрових змін. Очільник області представив присутнім нового начальника ГУ агропромислового розвитку Сергія Фролова. Потому – власне до питань порядку денного. Говорили про готовність освітніх закладів до роботи у новому навчальному році. Розпочали із дошкільнят.

/ Володимир Мирошниченко, начальник ГУ освіти і науки Полтавської облдержадміністрації

На 1 вересня ми будемо мати в області 590 дошкільних навчальних закладів і 43 тисячі малечі, яка буде їх відвідувати. Відповідно зміни у 2010-2012 році відбулися у відбудові прибудованих приміщень, загалом - 71 дошкільний навчальний заклад. Це дало можливість на 88% охопити дітей дошкільного віку навчанням у дитячих садочках./

І це – у порівнянні із 2008-м роком, коли такий відсоток лише дотягував до 58. Лише у році поточному, продовжує Володимир Мирошниченко, було відкрито 4 садочка, до кінця 2012-го планують урочисто перерізати стрічку іще на 22-х. У питанні підготовки шкіл до нового навчального року – ситуація протилежна. Кількість загальноосвітніх шкіл планують зменшити на 9, відтак майже 128 тисяч учнів навчатимуться у 719 закладах. Все пояснюють оптимізацію і тим, що у деяких сільських школах завантаженість складає лише 39%. Першачків же до школи прийде на тисячу більше, ніж торік. І для ниж же – перші ноу-хау.

/Володимир Мирошниченко, начальник ГУ освіти і науки Полтавської облдержадміністрації

В цьому році із першого класу почнуть вивчати іноземну мову. І вже з наступного навчального року введеться новий курс - «Сходинки до інформації»./

Школи області вже 100% забезпечені підручниками, до 25 серпня, зазначалось на зібранні, мають бути підписані всі необхідні документи відповідними контролюючими службами по кожному закладу.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Ми штатно підходимо до питання початку новго навчального року. Прошу підтянути всі моменти і особливу увагу звернути на безпеку.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію