Пам'ятають про історичне минуле своєї країни болгари, які завітали на полтавську землю віддати шану засновнику Старої Великої Болгарії Канові Кубрату

Привітний прийом гостям виявила Полтавська обласна державна адміністрація на чолі із Олександром Удовіченком. Більше про цю зустріч знають наші журналісти.

У Полтавської обласної державної адміністрації давно склалася співпраця із болгарськими колегами. Уже кілька років поспіль гості із сусідньої країни відвідують Полтавщину в рамках проведення собору болгар у Малій Перещепині Новосанжарського району. У цій місцевості знаходиться могила Кана Кубрата – засновника Великої Болгарії. Напередодні собору болгарські гості зустрілися із керівництвом області.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської обласної державної адміністрації

У принципі, усе те, що повязано з завтрашніми подіями, нам близьке, у тому числі у нашій спільноті. Це вже не вперше ми приймаємо наших друзів з Болгарії./

Крім культурних зв'язків, зазначив Олександр Удовіченко, на сьогодні є певні відносини між підприємствами обох країн. Болгарська делегація на чолі з Надзвичайним і повноважним послом Республіки Болгарії в Україні Красиміром Мінчевим отримала привітний прийом на полтавській землі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію