Літо - час не лише відпочинку, а й створення нових сімей

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/iBZ9A1NigP9dc

Кожна наречена підходить до цієї події з усією відповідальністю. Тому вибір весільної сукні та всіх необхідних аксесуарів займає не один місяць. Яких тенденцій при виборі весільного вбрання дотримувалися полтавки, дивіться у наступному сюжеті.

Простий крій, легкий декор і ніжні кольори - невід'ємні атрибути класичної весільної сукні. Цього сезону, відзначає співвласниця весільного салону Тетяна Яковенко, наречені відмовилися від надмірної пишності, яскравих кольорів та розмаїття бісеру, страз і блиску.

/Тетяна Яковенко, співвласниця весільного салону

В цьому сезоні головним трендом у весільній моді залишається скромність і жіночність в першу чергу. тобто крикливі і відверті сукні відходять на другий план./

Весільна сукня, зазначає Тетяна Яковенко, продовжує модні тенденції попередніх сезонів, але при цьому має свої особливості. Цього року дизайнери зробили головну ставку на жіночність, м’якість і ніжність, тому сукні повинні бути романтичними і легкими. Масивні форми, важкі тканини і надмірна обробка, говорить спеціаліст, поступаються місцем повітряним, невагомим матеріалам, легким силуетам, драпіровкам і витонченим прикрасам. Не останню роль у виборі весільного вбрання, продовжує Тетяна Яковенко, відіграло і весілля принца Вільяма та Кейт Міддлтон.

/Тетяна Яковенко, співвласниця весільного салону

Дівчати часто запитують і дизайнери втілили в життя - це закриті сукні. Легкі і м'які мережива, розшиті, ручна розшивка. Це стеклярус і перли./

Також стають популярними і кольорові деталі весільних суконь, продовжує Тетяна Яковенко. Своє вбрання наречена може урізноманітнити за допомогою яскравого паска, банта чи квітки. Головне ж при виборі сукні, наголошує знавець весільних тенденцій, обрати таке вбрання, яке виразно підкреслить всі переваги фігури нареченої.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію