Сьогодні коктейль святкує свій день народження

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/rvKuKH0xgPAKP

Мохіто, Піна-Колада, Маргарита – лише короткий перелік напоїв, які вигадали поціновувачі коктейлів. Жодна молодіжна вечірка вже не проходить без вживання цих різноманітних напоїв. Саме сьогодні коктейль святкує свій День народження. Яких вподобань дотримуються полтавці досліджували наші кореспонденти.

Більше півтори сотні коктейлів може приготувати професійний бармен. Саме таким є Максим Лесич. Хлопець займається змішуванням різноманітних питних компонентів п'яту частину свого життя. Таку професію, розповідає Максим, обрав випадково.

/Максим Лесич, бармен

Коли в один прекрасний день прийшов у заклад і подивився, як працюють бармени, сподобалося, як вони кидають пляшки. Ну і думаю, можливо спробую. Спробував і сподобалося, вдається. Так і працюю вже 4 роки./

Взагалі ж змішаними напоями утамовували спрагу ще у сиву давнину. Так у Китаї більше 3000 років тому вживали напої з натуральних ягідних соків, змішуючи їх зі снігом чи льодом. У буквальному перекладі з англійської «коктейль» означає «хвіст півня». Одні легенди пов'язують цю назву з бійцівськими півнями, яких перед змаганням для підняття бойового духу поїли сумішшю з міцних алкогольних напоїв і гірких настоянок. Інші розповідають, що коктейль отримав свою назву завдяки одному іспанському бармену, який перемішував приготовлені ним напої коренем якоїсь рослини, який був дуже схожий на хвіст півня. Полтавці ж, розповідає Максим Лесич, сьогодні віддають перевагу найпопулярнішим коктейлям у світі.

/Максим Лесич, бармен

Якщо дівчата - то це екзотичні коктейлі: "Пінаколада", "Секс на пляжі". Якщо чоловіки - то це міцні алкогольні напої: віскі, текіла. А якщо екстремальні коктейлі - "Бандерос". різна публіка п'є різні коктейлі./

Коктейлі можуть бути найрізноманітнішими, говорить Максим. Так, у світовому рейтингу найвживаніших коктейлів перше місце займає Кривава Мері, далі - Викрутка, і замикає трійку - Куба Либре. Останні в десятці фруктова - Пінаколада та освіжаючий Мохіто. Саме цим коктейлям, говорять пересічні полтавці, вони і віддають перевагу.

/Бліци:

- Викрутка. Я мало що куштую

- Мохіто, коктейль Молотова і Кровава Мері

- Лонгайленд, нічого більше не приходить в голову

- Мохіто, Кровава Мері

- Єдине було там пару разів Секс на пляжі. Такого плану було.

- Мохіто, і ще? Пінаколада./

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію