Вже 20 місяців як серед живих немає першого міського голови Полтави Анатолія Тихоновича Кукоби

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/7YQv_aJ8gPARH

Сьогодні на його могилі встановили пам'ятник, який готували продовж півтора року у Києві. На відкриття завітали сотні полтавців, серед яких і наші журналісти.

Він наче живий стоїть біля столу, на якому лежить карта міста Полтави. Вдумливо вдивляючись, планує забудову свого улюбленого міста. Це - Полтавський міський голова з 1990 по 2006 рік, народний депутат України 4 і 5 скликань, почесний громадянин міста Полтави, визначний громадський та політичний діяч Анатолій Тихонович Кукоба ...тільки у бронзі. У скульптурі його було увіковічнено рівно через 20 місяців після смерті.

/Віра Кальник, вдова А.Т. Кукоби

Я виїздила 1,5 роки до Київа, я слідкувала за цим процесом і сьогодні вже люди дадуть оцінку: добрий він чи щось в ньому не так./

І люди не приовуючи емоцій дають оцінку, тільки не пам'ятнику, а самому Анатолію Тихоновичу. Тут, певні полтавці, саме той випадок, коли справи краще характеризують людину, ніж слова.

/бліци:

- Тільки хороше, тільки добре. він був дуже гарний і керівник і сім'янин. багато чого зробив для Полтави, він жив для Полтави.

- Ой багато чого: підземні переходи, краса в місті, багато будівель соціального характеру, лікарень. головне, що Полтава посідала 3 місце в Україні по чистоті і красі.

- Це героїчна особистість для Полтави і не тільки, а й по всій Україні. Бо він зробив все, щоб Полтава уславилася по всій україні. він залишається в пам'яті усіх сердець, які його щиро любили і поважали.

- дуже ми дякуємо йому за те, скільки він зробив для Полтави. Збудував і Храми і Палац Дозвілля, і Галерею мистецтв - все це зробив Анатолій Тихонович./

Відтак, вшанувати Анатолія Кукобу прийшли сотні полтавців, щоб ще раз схилити голови та вклонитися йому за ті добрі справи, які він зробив для міста, поклавши квіти на пам'ятник.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію