Депутати обласної ради продовжують готуватися до наступної сесії

На засіданні постійної комісії облради з питань молодіжної політики, спорту та туризму обговорювали питання створення 2-х нових комунальних установ.

Лише два питання на порядку денному засідання постійної депутатської комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму. Обидва – про переведення профільних центрів до комунальної власності. Перший – обласний молодіжний центр праці, який цьогоріч відсвяткував свій 10-ти річний ювілей.

/Юлія Северин, заступник начальника відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської облдержадміністрації

До цього центр працював у напрямку працевлаштування молоді. Відтепер ми вирішии превести його у комунальну свласність і прибрати слово "праці", таким чином розширивши його повноваження./

Планується, що крім працевлаштуванням хлопців та дівчат на постійну, або так звану сезонну роботу, центр займатиметься і змістовним дозвіллям молоді, профілактикою негативних явищ, патріотичним вихованням, тощо.

Запропонують на наступній сесії депутатам також перевести до комунальної власності і обласний соціальний центр матері та дитини.

/Юлія Северин, заступник начальника відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської облдержадміністрації

Цетр був створений у 2007 році для тих жінок, які вагітні і планують залишити дитину чи матерів, які мають малолітніх дітей, але не мають можливості їх утримувати.У центрі їм надається допомога, консультації./

Керівництво обох закладів планують залишити без змін.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію